Wyniki
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Zamówienia powyżej 30zł z darmową dostawą

Czas i koszty dostawy

STANDARDOWY KOSZT DOSTAWY:

Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej dostawa zamówień o wartości wyższej bądź równej 30,00 zł jest darmowa! Do zamówień o wartości równej lub niższej 29,99 zł koszt dostawy wynosi:

  • 14,90 zł - dla paczkomatów InPost,
  • 20 zł - dla przesyłki kurierskiej opłaconej z góry,
  • 25 zł - dla przesyłki kurierskiej płatnej przy odbiorze.

TERMIN DOSTAWY:

W zależności od dostępności towaru czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. W przypadku braku dostępności towaru, szacowany czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie z Kupującym. produkty posiadają informację o dostępności.

  • Kurier InPost:
    Zamówienia złożone i opłacone (bądź wybrana jest forma pobraniowa) do godziny 11:00 realizowane są tego samego dnia. Pozostałe zamówienia - kolejnego dnia roboczego.
  • Paczkomaty InPost:
    Zamówienia złożone i opłacone do godziny 11:00 realizowane są tego samego dnia. Pozostałe zamówienia - kolejnego dnia roboczego.

PŁATNOŚCI:

W przypadku wyboru formy płatności przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego, Kupujący zobowiązuje się przelać określoną sumę pieniężną na następujący rachunek bankowy:

21 1140 2004 0000 3102 8028 2406 mBank.

Czas realizacji zamówienia opłaconego przelewem tradycyjnym wydłuża się do ok. 2-3 dni roboczych.

Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą dokonywane są za pośrednictwem serwisu PayU.pl lub Tpay.

W przypadku wyboru przez Kupującego płatności za pobraniem, Kupujący obowiązany jest dokonać płatności w momencie odbioru przesyłki.

Firmy i sklepy zainteresowane dużymi zakupami zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt i wykonanie fastlan.pl